İletişim Bilgileri

NATURA SABUN KURSU

  • Yetkili Kişi: Uğur Öztemiz-Kimya Mühendisi
  • Telefon numarası: +90 (532) 266-11-50, BU NUMARAMIZDAN DİREKT
  • Adres: Kozyatağı Hilton Oteli arkası No 11 /A Kadıköy, Atölye: E5 üzerİ Türkan Saylan bitişiği 77/A - 6 Maltepe, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

HAKKIMIZDA

16.09.2012 17:53

NATURA SABUN KURSU EĞİTMENİ OLAN UĞUR ÖZTEMİZ ÖNCELİKLE
SABUN DENEYİMLİ BİR KİMYA MÜHENDİSİDİR ÇALIŞMA HAYATININ NEREDEYSE TÜMÜ, YURT DIŞI VE YURT İÇİ DOĞAL SABUN,DETERJAN,TEMİZLİK MADDELERİ VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ ÜRETİMİNDE GEÇMİŞ, BU KAPSAMLAR ALTINDAKİ PEK ÇOK PROJEDE BULUNMUŞ, PLANLAMALARINI VE UYGULAMALARINI YAPMIŞTIR.
EL, YÜZ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ VE BANYO SABUN'UNUN HEMEN HEMEN HER ÇEŞİDİNDE KURULUŞ,ÜRETİM,KALİTE KONTROL AŞAMALARINDA ÇALIŞMIŞ VE KONUSUNDA BELLİ BİR DENEYİME SAHİP OLMUŞTUR.
ÜLKEMİZDE CİLDE DOST VE TAMAMEN BİTKİSEL YAĞLARDAN YAPILAN SABUN YAPIMINI YAYMAK VE BU İŞİ ÖĞRENMEK İSTEYEN KATILIMCILARIMIZI EĞİTMEK AMACIYLA YAKLAŞIK 9 YILDAN BERİ SABUN YAPIM KURSLARI VERMEKTEYİZ.BU İŞİ BAŞARIYLA YAPAN PEK ÇOK KİŞİNİN BİZİM TEKNOLOJİMİZ İLE YOLA ÇIKTIĞINI SÖYLEYEBİLİRİZ.
ŞİMDİYE KADAR BİRÇOK KURUMSAL VE ŞAHIS KATILIMCILARA SABUN YAPIM KURSLARI VERMİŞ VE VERMEYE DEVAM ETMEKTEYİZ.
GENELDE KATILIMCILARIMIZ KİMYASAL MADDE KULLANMADAN EN EKOLOJİK YÖNTEMLERLE KENDİ SABUNLARINI YAPMAKTADIRLAR. DİĞER TARAFTAN ÖNEMLİ BİR KISMI İSE PROFESYONEL OLARAK BU İŞİ TİCARET HALİNE GETİRMİŞLERDİR VE CİDDİ KAZANÇ ELDE ETMEKTEDİRLER. ONLARI HER ZAMAN DESTEKLİYOR VE SÜREGELEN YENİLİKLERİ KENDİLERİYLE PAYLAŞIYORUZ.

DOĞRU FORMÜLLER,DOĞRU GİRDİLER İLE "PÜF NOKTA" DİYE TABİR EDİLEN TECRÜBE VE DETAYLARIN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BU KURSTA GÖRECEKSİNİZ
BİLİNDİĞİ GİBİ "BAŞARI DETAYLARDA GİZLİDİR"
UĞUR ÖZTEMİZ / KİMYA MÜHENDİSİ