İletişim Bilgileri

NATURA SABUN KURSU

  • Yetkili Kişi: Uğur Öztemiz-Kimya Mühendisi
  • Telefon numarası: +90 (532) 266-11-50, BU NUMARAMIZDAN DİREKT
  • Adres: Kozyatağı Hilton Oteli arkası No 11 /A Kadıköy, Atölye: E5 üzerİ Türkan Saylan bitişiği 77/A - 6 Maltepe, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler
Ticiz.com'un Yorumlar fonksiyonu hakkında bilgi
Kullanıcıların Ticiz.com'da yazdıkları yorumlar büyük önem taşıyor. Ayrıca şirketin sunduğu hizmet kalitesi veya satın aldığınız ürün ve hizmetler hakkında da yorum yazabilirsiniz. Tüm yorumlar sitede yayınlanmadan önce moderatör tarafından kontrol ediliyor: devamını oku
  • Ticiz.com 'de bilgi yayınalma kurallarına uygunluğu;
  • Cep telefon numarasına göre alıcının kimliğini onaylamak (gizlilik kuralları çerçevesinde);
  • satın almayı onaylayan belglerin var olması (durum atama); Satış Ticiz.com tarafından onaylandı
  • ürün ve hizmetler hakkında olumsuz yorumların kalite kontrol hizmeti tarafında kontrol edilmesi ve kalitesiz ürünlerden korunmak için gereken önlemlerin alınması.
Satın aldığınız ürün/hizmet ve şirketin sunduğu hizmetin kalitesi ile ilgili bir yorum yazın! Kapat

Yorumlar

Yorum Ekle
24.08.2013    Emine Aygün     Değerlendirme Notu: 
Uğur Bey ile tanışmamız tamamen tesadüf üzerine oldu. Ama iyi ki de tanışmışız ve Natura sabun kursuna katılmışım..Uğur Bey işini gerçekten çok iyi bilen, samimi, güler yüzlü, sıcak yaklaşımlı ve gerçekçi tavrı ile kurs ortamını keyifli bir hal içeresinde geçirmesini sağlıyor.
Kursa katılmayı düşünenlere kesinlikle öneriyor ve de kendisine samimiyetinden ve gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.
Emine Aygün
Arkadaşlarıma tavsiye ederdim: Evet
12.06.2013    Nena bekler     Değerlendirme Notu: 
Natura sabun kursunu internetten buldum harika bir kurs Uğur bey işini çok iyi bilen kursiyerlerine her konuda yol gösteren bir hoca .hersey için teşekkürler Uğur bey..sabuna ilginiz olsa da olmasa da en azından farklı bir dunyanın penceresini aralamak için ve Uğur beyin eşsiz deneyimlerinden yararlanmak için sabun kursuna gitmenizi öneririm
Arkadaşlarıma tavsiye ederdim: Evet
13.05.2013    elif miras     Değerlendirme Notu: 
Merhaba,
Bankamızın düzenlemiş olduğu sabun kursuna bir arkadaşımın ısrarıyla katılmıştım.Ancak kurstan o kadar keyif aldım ki bu işi, uzmanlığıyla bize kurs boyunca destek olan Uğur Bey ile devam ettirmeye karar verdim.
Kendisine, verdiği destekten ve güleryüzünden ötürü teşekkür ederim
Elif...
Arkadaşlarıma tavsiye ederdim: Evet
21.09.2012    yasemin alan     Değerlendirme Notu: 
Uğur Öztemiz tarafından verilen sabun kursuyla 3 yıl evvel İnternetin yardımıyla tanıştım . Kurs süresinin kısa ve fiatının oldukça uygun olması size sonucun çok da verimli olmayacağı hissini başlangıçta doğurmasına rağmen gün sonunda , yani kursun bitiminde ne kadarda çok şey öğrendim diyebiliyorsunuz . Bu tabii ki güleryüzlü , samimi ve bir o kadarda profesyonel Kimya mühendisi Uğur Öztemiz'in bu konuda yılların birikimine dayalı başarısının olduğunu düşündürüyor size .
Avantajlar
Hobi olarak başladığım sabun yapımı işini Uğur bey'in de katkılarıyla o kadar çok sevdim ki şu an ticari anlamda büyük markalarla çalışarak bu hobiyi devam ettiriyorum , aynı zamanda doğal sabunlarla kendimizi şımartıp , cildimizi sağlıklı tutuyoruz . İçim çok rahat , çünkü bu kadar herşeyin kirlendiği ve sağlığımızı tehidit eden birçok unsurun olduğu dünyamızda hiçdeğilse kendi sabunumuzu kendimiz yaparak içimizi bir parça rahatlatıyoruz , herkese şiddetle tavsiye ediyorum bu güzel kursu .
Arkadaşlarıma tavsiye ederdim: Evet